Ceník

Junior stylista
950 Kč
Senior stylista
1300 Kč
Top stylista
1500 Kč
Petra Měchurová
2500 Kč

Krátké střihy, mikáda, nebo jen zastřižení konečků? Střihy milujeme a rádi vás zasvětíme do nových trendů úpravy vlasů a finálního stylingu.

Více informací
Pouze strojkem
600 Kč
Junior stylista
800 Kč
Senior stylista
950 Kč
Top stylista
1100 Kč
Petra Měchurová
1100 Kč

Pánský střih objednáváme na celou hodinu a snažíme se vyjít vstříc maximálním servisem. Stříháme nůžkami, strojkem i břitvou a na vyžádání našim stávajícím klientům upravíme i vousy.

Více informací

Dívky

Junior stylista
950 Kč
Senior stylista
1300 Kč
Top stylista
1500 Kč
Petra Měchurová
2500 Kč

Chlapci

Pouze strojkem
600 Kč
Junior stylista
800 Kč
Senior stylista
950 Kč
Top stylista
1100 Kč
Petra Měchurová
1100 Kč

Dopřejeme vašim dětem správnou péči o vlasy už od útlého věku a pomůžeme jim naučit se s nimi správně zacházet.

Více informací
Junior stylista
800 Kč
Senior stylista
800 Kč
Top stylista
1100 Kč
Petra Měchurová
1100 Kč
Natočení do vln po foukané
200 Kč

Potřebujete zkrotit nepoddajné vlasy nebo naopak přidat objem vlasům jemným? Při foukané a finálním stylingu používáme přípravky od L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris a fény, žehličky a kulmy značky Bioionic, které jsou maximálně šetrné k vlasům a neubírají jim na lesku a hydrataci.

Více informací
Orientační cena: 1000 - 3500 Kč

Ať už potřebujete učesat na svatbu, ples, večírek nebo chcete zaujmout jednoduchým trendy účesem pro denní nošení, rádi vám pomůžeme najít ten správný styl pro vaši osobnost a příležitost.Cena konkrétního účesu je závislá na jeho náročnosti.

Více informací
Junior stylista
1050 - 3000 Kč
Senior stylista
1350 - 3500 Kč
Top stylista
1550 - 3500 Kč
Petra Měchurová
1650 - 4000 Kč

Pro barvení vlasů používáme produkty značky L´oréal Professionnel, které jsou šetrné k vlasům. Kadeřníci jsou pravidelně zaškolováni v oblasti novinek a trendů v barvení vlasů. Konečná cena barvení je závislá na náročnosti a celkovém množství spořebovaného materiálu a budete o ní předem informováni.

Více informací
Orientační cena: po konzultaci

Před větší barevnou proměnou, při které se vlasy zesvětlují o tři a více odstínů nebo se výrazně mění barva, provádíme diagnostiku vlasu. Na jejím základě doporučíme nejvhodnější postup, aby si vlas i po velkém zásahu zachoval své zdraví.

Více informací
Junior stylista
950 - 3000 Kč
Senior stylista
1300 - 4000 Kč
Top stylista
1600 - 4000 Kč
Petra Měchurová
1900 - 5000 Kč
Více informací
Preparace (Dulcia Advanced)
Orientační cena: 1350 - 2500 Kč

Posilující tvarování vlasů pro přirozené nebo pevné výrazné vlny s dlouhodobou trvanlivostí.

Více informací
Narovnávání (Retex)
Orientační cena: 5000 - 9000 Kč

ReTex je japonská metoda od firmy Bio Ionic používaná pro trvalou restrukturaci a obnovu vlasů s využitím přirozených iontů. Dodává vlasům mimořádný lesk a zároveň je hydratuje a ošetřuje.

Více informací
Rituály salonu
Orientační cena: 350 - 1300 Kč

Kombinace hloubkové péče a masáže za pomoci vlasové kosmetiky Kérastase Paris a L´Oréal Professionnel pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky. Nabízíme rituál pro bohatost a pevnost vlasů, rituál pro nepoddajné vlasy, rituál znovuzrození vlasových konečků, rituál pro maximální efekt barvy a její fixaci, a další. S výběrem rádi pomůžeme na základě diagnostiky vlasů a pokožky.

Hloubková péče
Orientační cena: 550 - 3000 Kč

Hloubková regenerace v podobě jednorázové pozitivní šokové kůry dodá vlasům dokonalou péči. Je namíchána přímo pro vaše vlasy dle jejich aktuálního stavu a aplikována při mytí.

Rituály s Micromistem
Orientační cena: 550 - 1500 Kč

Přístroj Micromist redukuje díky ultazvukovým vlnám molekuly vody na mikromolekuly, které snadno pronikají až do nitra vlasu. Zesiluje tak účinky hloubkové regenerace a dochází k maximálnímu vyživení vlasu.Rituály s Micromistem se skládají z péče produktů Kérastase Paris, masáže vlasové pokožky a následného využití přístroje.

Více informací
Vlasové ateliéry
Cena: 6000 Kč

Vlasové ateliéry nabízí komplexní vlasové poradenství. Kadeřník nejprve provede diagnózu pomocí speciální kamery a určí tzv. „vlasový plán“. Doporučí vhodné přípravky a péči o vlasy v domácím prostředí a následně naučí klienta upravovat vlasy do různých stylů pomocí fénu, žehličky a dalšího, ať už se jedná o každodenní úpravu vlasů nebo účesy na slavnostní příležitosti.

Fashion ateliéry
Cena: 6000 Kč

Fashion ateliéry ve spolupráci s módní stylistkou Lenkou Pavlů nabízí netradiční koncept osobního poradenství. Na základě konzultace Lenka klientovi ukáže, jak nejlépe vyzdvihnout osobnost i přednosti postavy pomocí oblékání. V případě zájmu s klientem stylistka navštíví vybrané butiky nebo doporučí nejvhodnější kombinace při práci se stávajícím šatníkem tak, aby outfity působily trendy a zároveň byly snadno nositelné v každodenním životě.

Ateliéry líčení
Cena: 6000 Kč

Spolupracující vizážisté salonu s dlouholetou praxí v módní branži poskytují osobní konzultace v rámci ateliérů líčení. Poradí, jak postupovat při líčení a jak pracovat s vrozenými rysy a tvarovat obličej tak, aby byly vyzdvihnuty jeho přednosti. Podělí se i o další zajímavé tipy, například na rychlé dolíčení během dne.

Svatební ateliéry
Cena: 6000 Kč

Svatební ateliéry poskytují klientům odborné poradenství s našimi spolupracujícími profesionály při výběru vhodných šatů, líčení a účesů. Lze objednat kompletní balíček nebo jen jeho jednotlivé části. Dle potřeby můžeme postupy konzultovat s Vaší svatební koordinátorkou, agenturou či Vámi vybranými dodavateli jednotlivých služeb.

Svatební účes

Svatební účes doporučujeme konzultovat alespoň tři měsíce před velkým dnem. Na základě celkového konceptu a vybraných doplňků navrhneme k výběru dvě nebo tři varianty účesu, jímž dle potřeby může předcházet úprava barvy nebo nutnost nechat vlasy lehce dorůst či naopak. Finální úpravu vlasů včetně služeb vizážistky a stylistky provádíme přímo v salonu nebo na jiné domluveném místě. V případě zájmu lze sladit účesy ženicha i nevěsty a upravit účesy dalších účastníků svatby.

Šaty, doplňky, make-up

Spolupracující stylistky s klientkou navštíví salony, obchody, návrháře či půjčovny a pomohou s výběrem šatů a doplňků. Vizážistka následně zvolí to nejvhodnější líčení, které bude vypadat skvěle celý den. Finálnímu líčení zpravidla předchází zkouška dvou až tří variant make-upu s přibližně týdenním předstihem.

Více informací
Umíte se učesat? My vás to naučíme!
Cena: 3690 Kč

Trápíte se hodiny s hřebenem nebo kulmou před zrcadlem, ale výsledek není podle vašich představ? Easy Hairstyle je dvouhodinové individuální školení zaměřené na konkrétní vybranou techniku úpravy nebo péče o vlasy v závislosti na požadavku klienta a na typu vlasů.

Na výběr jsou následující oblasti školení:

Správné mytí a péče

Techniky foukání vlasů

Jemné vlasy a objem

Narovnávání vlasů

Perfektní vlny

Zaplétání vlasů a trendy účesy

Použití pomůcek a příčesů do vlasů

PORADENSTVÍ

Cena 200 Kč