Představujeme kolekci Projekt Senior!

 „Projekt Senior“ je druhým letošním týmovým projektem kadeřníků našeho salonu po březnovém projektu kadeřníků junior stylistů. Senior stylisté vytvořili kolekci určenou ženám každého věku. Při její tvorbě kladli důraz na detaily tak, aby konečný výtvor každého z kadeřníků skutečně vystihoval jeho rukopis.  

petra měchurová

„Projekt Senior“ je součástí snahy Petry Měchurové poskytovat všem našim kadeřníkům ty nejlepší podmínky pro samostatný kariérní rozvoj a tvůrčí svobodu. Petra na týmové projekty kadeřníků dohlíží skrze objektiv jako fotografka.    

David Klíč, kterému se v salonu přezdívá „mistr na mikáda“, vytvořil polodlouhý účes s dominantí ofinou ve výraznějším zrzavém odstínu, k jehož finální úpravě použil jemné zvlnění, aby celému účesu dodal nadýchanou lehkost.

Michal Sladký má blízký vztah k módnímu průmyslu a často připravuje modelky na přehlídky. V účesech rád využívá kombinace klasiky a kreativity, což vystihuje jeho výtvor s výraznou, striktně upravenou klasickou ofinou, detailně probarvenou odvážnějšími odstíny oranžové, růžové a fialkové.

Veronika Králová miluje jemnost a ženskost v netradičních barevných kombinacích a inspiruje se ležérností ve střizích i barvách. Právě na to vsadila při tvorbě vzdušného, až vílovsky rozevlátého účesu s šedostříbrným probarvením, vhodným pro blonďaté i šedivějící vlasy. 

O vzniku kolekce Projekt Senior Petra řekla:

„Je pro mě strašně pěkný pocit dívat se, jak se kadeřníci při své každodenní práci v salonu zdokonalují. Vytváří střihy i barvy na míru každému zákazníkovi a nachází si svůj vlastní styl, který je charakterizuje. Při tvorbě kolekce Projekt Senior dostali úplnou volnost a já myslím, že se jim právě toto podařilo prostřednictvím účesů skvěle vyjádřit!“

Mohlo by vás zajímat...