Představujeme kolekci PROJEKT JUNIOR

Týmová práce kadeřníků junior stylistů, kterou prezentujeme v průběhu letošního jara, je pro mladé dívky.

Mladí kadeřníci vytvořili kolekci barev a střihů, které jsou jemné, nositelné a díky své lehkosti vhodné právě pro mladé slečny. Odstíny jsou navrženy tak, aby kombinace nebyly příliš nápadné a násilné, ale zároveň zůstaly trendy a dívčí. K jejich tvorbě kadeřníci použili přelivové semi-permanentní barvy Colorful Hair od značky L’Oréal Professionnel, což je barevná regenerace bez amoniaku, která se vymývá a vlasy po ní zůstávají krásné a zdravé. Celou kolekci provází mladistvá vzdušnost a jednoduchá krása.

Kolekci navrhnul zcela samostatně tým kadeřníků, kteří pracují v Salonu Petra Měchurová na pozici „junior stylist“. Projekt má za úkol poskytnout juniorským kadeřníkům nejen tvůrčí svobodu, ale také prohloubit jejich zkušenosti s týmovou prací při focení se vším, co k tomu patří. Petra Měchurová osobně celou kolekci zaštítila z pozice fotografky.

„Všechny kadeřníky v našem salonu charakterizuje cit a vášeň pro práci s vlasy. Všichni jsou to vzdělaní kadeřníci, kteří na sobě každý den intenzivně pracují a zdokonalují se. Moc si takového týmu vážím a těší mě, že svou práci tito kadeřníci vykonávají pod hlavičkou naší značky. Snažím se ale také podporovat jejich samostatnost a poskytnout jim co nejlepší podmínky pro vlastní vývoj. A protože práce musí být i zábava, hraji si občas při společných projektech na fotografku, dodala s úsměvem Petra Měchurová.

 

Líbí se vám práce kadeřníků? 

Objednejte se k nim!

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420224222442,  kralodvorska@petramechurova.cz

Mohlo by vás zajímat...