Petra ve finále mezinárodní soutěže

V neděli 3. února 2019 se v Madridu konalo finále mezinárodní soutěže International Hairdressing Awards a naše Petra byla u toho společně s kadeřníky z celého světa.

International Hairdressing Awards je nejprestižnější světovou soutěží pro kadeřníky, která není spojena s žádnou kosmetickou značkou. Každoročně se jí zúčastní kadeřníci v šesti kategoriích, jejichž díla posuzuje nezávisle volená komise pěti světových kadeřnických špiček. Petra Měchurová byla ve finále v kategorii International Hairdresser of the Year („Mezinárodní kadeřník roku“) se svou kolekcí „I AM“, kde se umístila mezi třemi nejúspěšnějšími po boku Angela Seminary.

 

„Postup do finále pro mě znamenal velkou radost a utvrzení v tom, že svoji práci dělám dobře a jdu správným směrem. I přesto, že jsem nevyhrála, mi bylo ctí být ve společnosti těch nejlepších světových kadeřníků!” říká Petra.

 

Spolu s naší Top stylistkou Luckou Janyškovou byly mezi jmény jako Carlo Bay, Sergi Bancels, Tony Rizzo, Xpresion Creativos,  Mikel Luzea, Jim Shaw, Steven Smart, Sylvestre Finold, Richard Ashforth.

 

S kolekcí „I AM“ Petra Měchurová také vyhrála kategorii Dámský komerční účes Praha v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017.

 

Chtěli byste Petru poznat osobně? Poznat její tým a salon? 

Objednejte se k nám!

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420224222442,  kralodvorska@petramechurova.cz

Mohlo by vás zajímat...

Pozvánka: ESTETICA Talk

Pozvánka: ESTETICA Talk

Přidáno 7.9.2018

Osobnost: Petra Měchurová

Osobnost: Petra Měchurová

Přidáno 30.8.2018