Služby

Svatební ateliéry

Svatební ateliéry

Svatební ateliéry poskytují klientům odborné poradenství s našimi spolupracujícími profesionály při výběru vhodných šatů, líčení a účesů. Lze objednat kompletní balíček nebo jen jeho jednotlivé části. Dle potřeby můžeme postupy konzultovat s Vaší svatební koordinátorkou, agenturou či Vámi vybranými dodavateli jednotlivých služeb.

  • Cena: 6000 Kč

Svatební účes

Svatební účes doporučujeme konzultovat alespoň tři měsíce před velkým dnem. Na základě celkového konceptu a vybraných doplňků navrhneme k výběru dvě nebo tři varianty účesu, jímž dle potřeby může předcházet úprava barvy nebo nutnost nechat vlasy lehce dorůst či naopak. Finální úpravu vlasů včetně služeb vizážistky a stylistky provádíme přímo v salonu nebo na jiném domluveném místě.

V případě zájmu lze sladit účesy ženicha i nevěsty a upravit účesy dalších účastníků svatby.


Šaty, doplňky, make-up

Spolupracující stylistky s klientkou navštíví salony, obchody, návrháře či půjčovny a pomohou s výběrem šatů a doplňků. Vizážistka následně zvolí to nejvhodnější líčení, které bude vypadat skvěle celý den. Finálnímu líčení zpravidla předchází zkouška dvou až tří variant make-upu s přibližně týdenním předstihem.