Služby

Barvení, melír

Barvení

Pro barvení vlasů používáme produkty značky L´oréal Professionnel. Barvy jsou šetrné k vlasům, jsou testovány nejznámějšími světovými kadeřníky včetně Petry Měchurové a dosahují nejvyšších standardů kvality i výkonnosti. Každý kadeřník je zaškolen na všechny typy barev a nabídne vám novinky a trendy v barvení vlasů. U všech barvení vlasů účtujeme cenu podle spotřeby materiálu. V případě vyšší spotřeby, která přesahuje cenu z ceníku, vás budeme dopředu informovat.

Před barvením vlasů je nutné udělat test citlivosti u osob mladších 18 let.

  • Junior stylista: 1050 - 3000 Kč
  • Senior stylista: 1050 - 3500 Kč
  • Top stylista: 1050 - 3500 Kč
  • Petra Měchurová: 1050 - 3500 Kč

Odbarvování a stahování

Tak nazýváme větší barevné proměny, kdy se vlasy zesvětlují o 3 a více odstínů nebo se provádí výraznější změna barvy. U odbarvování i stahování barvy vám uděláme diagnostiku vlasu a určíme, jestli je vhodné službu podstoupit.

Obojí je velkým zásahem do vlasů, proto aplikujeme podpůrné pečující přípravky, které dokážou vlas ochránit a zachovat zdraví a lesk. Někdy vám ale můžeme doporučit, abyste službu podstoupili ve více návštěvách nebo vůbec odbarvení nedoporučíme – kvalita vlasu je pro nás důležitá a nechceme vám vlasy zničit.

U všech barvení vlasů účtujeme cenu podle spotřeby materiálu. V případě vyšší spotřeby, která přesahuje cenu z ceníku, vás budeme dopředu informovat. U alergiků musíme udělat test citlivosti minimálně 48 hodin před samotnou službou.

Před barvením vlasů je nutné udělat test citlivosti u osob mladších 18 let.

  • Orientační cena: 1150 - 9000 Kč