Služby

Ateliéry stylu

Projekt „Ateliéry stylu“ nabízí komplexní poradenství jak zdokonalit svůj vzhled doslova od hlavy až k patě. Každý máme někdy období, kdy bychom rádi vyměnili šatník, změnili účes či bychom rádi začli experimentovat se svým zevnějškem. Ať už je to životní změna, nástup do nového zaměstnání, návrat po mateřské dovolené nebo jen nadcházející jaro, ne vždy si ovšem víme rady, jak na to, aby výsledek byl ideální. Salon Vám v tomto ohledu podá pomocnou ruku v rámci nového unikátního servisu v tzv. „Ateliérech stylu“ a nabídne Vám skrze něj ty nejlepší profesionály a odborníky.

Ateliéry stylu jsou individuálním poradenstvím a zaměřují se na konkrétní výsledky. Díky profesionálům z oboru kadeřnického, vizážistického a módního, získají ženy i muži mnoho cenných rad jak se starat o svůj zevnějšek a především jak co nejdokonaleji doladit svůj vzhled doslova od hlavy až k patě. Odborníci se tedy budou přihlášeným klientům věnovat osobně a díky praktické formě služby si klient osvojí jednotlivé techniky, které může jednoduše použít v každodenním životě. Každý se v jednotlivých oblastech péče o svůj zevnějšek cítí různě silně, a právě tam kde je třeba, bude ze strany profesionálů kladen větší důraz. Proto je možné ateliéry osobního poradenství adaptovat na potřeby a přání klienta. Ateliéry stylu nabízíme v jedné ze svých podob i pro firmy a jejich zaměstnance dle individuálních požadavků.


Vlasové ateliéry

Vlasový ateliér obsahuje komplexní vlasové poradenství. Kadeřník nejprve provede diagnózu se speciální kamerou a určí tzv. „vlasový plán“ neboli jaké používat přípravky, jak o ně v domácím prostředí pečovat, jak a čím je tvarovat do možných stylů účesů. Dále kadeřník vysvětlí a naučí jak krok po kroku vlasy upravovat například i jak správně držet kartáč, fén, jak udělat vlny žehličkou na vlasy. Podle přání klienta se kadeřník zaměří na požadované možnosti úpravy, ať už se jedná o každodenní úpravu vlasů nebo účesy na večer, na slavnostní příležitosti. Celá služba je zakončena vlasovým obřadem, který kadeřník provede na základě počáteční diagnózy vlasu a nastartuje tak efektivní vlasový plán.

  • Cena: 6000 Kč

Fashion ateliéry

Módní stylistka Lenka Pavlů a netradiční koncept osobního poradenství. Na základě konzultace si klient zvolí pro něj tu nejvhodnější variantu. V nabídce jsou možnosti přes teoretickou formu – poradenství a prezentaci nebo praktickou formu – návštěva vybraných butiků nebo přímo práce se stávajícím šatníkem klienta, kdy doporučí nejlepší kombinace a možnosti, které současně nafotí pro lepší zapamatování. Ať si vyberete jakoukoli variantu, Lenka Vám ukáže jak vyzdvihnout Vaši osobnost pomocí oblékání, jak zdůraznit ty nejlepší rysy postavy a jak pracovat s trendy z celosvětových přehlídek, jak trendy hned aplikovat na svůj každodenní život s použitím sortimentu značek na trhu.

  • Cena: 6000 Kč

Ateliéry líčení

Salon spolupracuje s těmi nejlepšími odborníky. Za dvanáct let své existence měl příležitost poznat vizážisty, nejlepší ze svého oboru, v rámci spolupráce na focení, módních přehlídkách, vlasových show. Rádi bychom se s Vámi podělili o jejich služby a dali Vám možnost získat cenné rady o líčení, které nasbírali za léta praxe v módní branži. Poradí jak postupovat při líčení, tvarování obličeje, jak pracovat s vrozenými rysy, vyzdvihovat přednosti, nebo např. tipy na rychlé dolíčení během dne.

  • Cena: 6000 Kč