Lucie Janyšková


Lucie Janyšková

Lucie působí v salonu téměř od jeho začátku, nastoupila v roce 2005. Za posledních dvanáct let si po boku Petry Měchurové dokonale vypilovala nejenom kadeřnické techniky, ale i komunikaci s klienty, kterým dokáže splnit snad jakékoliv přání týkající se vlasů. Preciznost střihu, lehkost ve výběru barev a perfektní styling v kombinaci s přátelskou a nekonfliktní povahou Lucku dovedl až k nejvyšší pozici Top stylisty v salonu.

Mezi její silné stránky patří společenské a svatební účesy. I proto si Lucku Petra Měchurová vybrala pro spolupráci na pařížském veletrhu Mondial Coiffure Beauté, kde společně vystoupily před skoro dvěma tisíci diváky. V současné době má Lucka nastarosti službu Svatební ateliéry, která zahrnuje mimo jiné kompletní poradenství ohledně svatebního účesu.

V minulosti vytvořila několik vlasových kolekcí, například v kategorii Dámský komerční účes pro soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards, která se dostala dokonce na titulní stránku předního Irského kadeřnického časopisu.

Co je u mě nového?

Petra ve finále mezinárodní soutěže

Petra ve finále mezinárodní soutěže

Celý článek...