Jan Chvojka


Jan Chvojka

Honza již od malička má v ruce nůžky, vnímá to jako svoje životní poslání, které ho naplňuje a ve všech směrech baví. Nejedná se jen o vlasy, důležité je pro něj i vcítění se do klienta a umění vyčíst z jeho pohybů a pocitů, co by měl účes splňovat.

Nastoupil do salonu po škole, ale s velkou ambicí stát se perfektním kadeřníkem. A díky jeho přístupu k práci, kterou vnímá jako náplň života, se mu jeho sen rychle splnil. Od roku 2017 cestoval a inspiraci sbíral v USA, Thaisku, Paříži i Londýně. Vzdělával se v akademii Tony&Guy a účastnil se školení amerických kadeřníků. Na podzim roku 2019 se vrátil zpět do našeho salonu, kde svým kolegům předává získané zkušenosti.

Pravidelně se účastní různých focení pro Liběnu Rochovou, uměleckou školu UMPRUM a módních přehlídek pro Mercedes-Benz Prague Fashion Week, Natali Ruden, Fashion for Kids. Má za sebou i vytvoření několika pánských kolekcí pro Czech and Slovak Hairdressing Awards, se kterými byl i nominovaný v kategorii Pánský komerční účes.

Vzdělávání a neustálý vývoj vnímá jako základ kadeřnické profese. Pravidelně se účastní seminářů zaměřených jak na vlasové trendy, tak i seminářů týkajících se střihů, stylingu a technik barvení.