Dominika Kapalínová


Dominika Kapalínová

“Miluju to nadšení klientů, když se přesně trefím do jejich představy o výsledném účesu a oni odcházejí s úsměvem na tváři.”

Dominika působí v salonu na pozici top stylisty a díky své aktivitě a vřelé komunikaci si už stihla získat velké množství klientů, kteří se k ní rádi vrací nejenom kvůli skvělým výsledkům, ale právě i kvůli nadšení do práce, kterým Dominika oplývá.

Už jako mála si přála pracovat jako kadeřnice a začínala už ve školce, kde česala své paní učitelky. S Petrou Měchurovou se poprvé setkala na střední škole. Petra se pro ní hned stala motivací a motorem, díky kterému pracovala na svých dovednostech a na tom, aby se mohla dostat do týmu Salonu Petra Měchurová.

To potvrzuje i její vítězství v soutěži kadeřníků Sollertia, do které se zapojila již na škole. Kromě toho pravidelně spolupracuje s Liběnou Rochovou, Sama doma a připravovala účesy i pro Prague Fashion Week.

Aktivně se zapojuje do projektů v rámci Academy Lab Petra Měchurová, kde prošla školením na junior školitele. Pravidelně také asistuje školitelům na seminářích.

Co je u mě nového?

Splněný sen Pavla Krupníka

Splněný sen Pavla Krupníka

Celý článek...
Radikální proměna by Dominika

Radikální proměna by Dominika

Celý článek...