Dominika Kapalínová


Dominika Kapalínová

“Mám ráda variabilní styly, klienty co se nebojí pohrát si s odlesky a přitom vypadat přirozeně a šik. Vyhledávají mě převážně blod klientky, což mě ohromně baví. Je tisíc druhů blond a já se snažím najít tu, která vám sedne. Baví mě i moderní pánské střihy včetně úpravy vousů.”

Dominika působí v salonu na pozici top stylisty a díky své aktivitě a vřelé komunikaci si už stihla získat velké množství klientů, kteří se k ní rádi vrací nejenom kvůli skvělým výsledkům, ale právě i kvůli nadšení do práce, kterým Dominika oplývá.

Už jako mála si přála pracovat jako kadeřnice a začínala už ve školce, kde česala své paní učitelky. Počáteční velkou inspirací byl její strýc Robert Kapalín, kterému asistovala vždy o letních prázdninách. Díky němu šla na kadeřnickou školu, kde se poprvé setkala s Petrou Měchurovou. Ta se pro ní hned stala motivací a motorem, díky kterému pracovala na svých dovednostech a na tom, aby se mohla dostat do týmu Salonu Petra Měchurová.

To potvrzuje i její vítězství v soutěži kadeřníků Sollertia, do které se zapojila již na škole. Každoročně se Dominika účastní kadeřnických soutěží a získává nominace. Kromě toho pravidelně spolupracuje na přehlídkách Liběny Rochové, dělá proměny do Sama doma a připravovala také účesy pro Prague Fashion Week.

Kromě působení jako kadeřník, má zkušenosti s vedením ostatních kadeřníků, působí jako trenér, zaučuje kadeřníky na salonu.

Co je u mě nového?

Radikální proměna by Dominika

Radikální proměna by Dominika

Celý článek...