Svatební ateliéry

Svatební ateliéry

Svatební Ateliér

To je komplexní služba, kterou Salon Petra Měchurová nabízí nejen svým klientkám a klientům, ale Vám všem, kteří jste učinili ono úžasné životní rozhodnutí – spojit svůj život ještě pevněji s někým druhým. Onomu slavnostnímu dni předchází spousty příprav a zařizování a právě proto na základě našich zkušeností vznikly Svatební ateliéry, které Vám s mnohými starostmi pomohou. Výhodou služby je její profesionalita a také flexibilita – lze ji objednat jako komplexní balíček či jen její jednotlivé části. Vše záleží jen na Vás a Vašich konkrétních potřebách.

 

 


Řešte věci včas, řešte je hned

I když třeba jen zatím víte, že se chcete vdávat, ale nevíte, kde začít, přijte za námi. Budeme se snažit Vám pomoci se vším a hlavně víme, kde začít. Rádi Vám zprostředkujeme toho pravého člověka, který Vám pomůže s jednotlivými částmi příprav. Poradíme v našem oboru i zajistíme externí profesionály na další služby.


Poradíme Vám hned na začátku – co vše potřebujete vědět

Na začátku je určitě dobré si ujasnit celkový koncept a postupně i jednotlivé detaily. Jak by měla svatba vypadat, děláme ji pro sebe nebo také pro naše rodiče? Tak se postupně vytříbí celý koncept, místo i jak má svatba vlastně vypadat. S tímto Vám mohou pomoci například svatební agentury, ale konzultace se stylistou a kadeřníkem je určitě důležitá. Co vše byste měli vědět?

Spolu s datem svatby je také třeba jako jedno z prvních řešit místo obřadu, svatební hostiny i následné oslavy. Vše je třeba rezervovat dlouho dopředu, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Zvolit si a zajistit svatební šaty je třeba minimálně půl roku dopředu. Vždy šaty si můžete koupit, půjčit anebo nechat ušít na míru Vašim představám. S volbou šatů samozřejmě souvisí typ svatebního účesu, doplňky, ozdoby a kytice.

Toto vše by mělo odpovídat celkovému konceptu svatby – ten by již měl být vymyšlený. Ovšem pokud budete chtít cokoliv měnit, například uzpůsobit Vaše vlasy vysněnému účesu, přijte co nejdříve – alespoň půl roku ale i rok dopředu. Zejména v případě, že nejste naší klientkou/klientem a neznáme Vaše vlasy. Účes lze začít řešit nejdéle tři měsíce dopředu, ale mějte na paměti, že jeho podobu ovlivňují doplňky, závoj atd.

Velký rozdíl je, jestli si chcete pořídit již hotový prsten nebo nechat klenotníka vytvořit ten pravý pouze pro Vás. Na prsteny by se pak mělo myslet alespoň půl roku před obřadem.Živou kapelu/hudbu je také třeba zarezervovat včas. Mějte na paměti, že ve Vámi vybraný termín mohou být někde na štaci, hrát na festivalu nebo na jiné svatbě.
Na další věci již přeci jen máte trochu více času. Pozvánky, fotografa, kameramana – to vše můžete řešit až v posledních třech měsících před svatbou.

Pomalu je také třeba zvolit jídlo pro svatební hostinu, vybrat svatební dort, svatební koláčky. A nakonec je třeba nezapomenout na seznam se svatebními dary, rezervaci auta či limuzíny, květiny a v neposlední řadě samozřejmě na svatební cestu.

Pokud v čemkoliv nemáte jasno či potřebujete poradit, nebojte se a obrate se na nás. Jsme tu pro Vás a díky našim zkušenostem a spoluprací s celou řadou profesionálů v nejrůznějších oborech Vám pomůžeme cokoliv zajistit. Není pro nás případně problém spolupracovat s Vaší svatební koordinátorkou, agenturou či s Vámi vybranými dodavateli jednotlivých služeb.

 


Svatební účes

Stejně jako šaty vybírá nevěsta v předstihu i 6 měsíců, je dobré přijít včas ke kadeřníkovi, zejména pokud budete chtít s vlasy provést větší změnu. Účes je dobré řešit nejdéle tři měsíce před svatbou, ale mějte na paměti, že jeho podobu ovlivňuje celkový koncept svatebního dne, doplňky, závoj…

Pokud již máte přesnou představu svého vysněného dne, navrhneme vám 2-3 účesy, z kterých si vyberete ten, který se Vám bude nejvíce líbit. Variant účesů je mnoho. Účes lze udělat se závojem i bez něho, lehce extravagantní nebo velmi uhlazený, klasický. Samozřejmě umíme účesy, kdy má nevěsta během obřadu závoj, který však později odloží. Po obřadu se do vlasů například doplní ozdoba… Účes bude korunou nevěsty po celý velký den!

Pokud si budete přát výraznější změnu barvy, náš kadeřník Vám pomůže nalézt ten správný odstín i techniku barvení. Stejně tak společně stanovíme, jak dlouho před svatbou by mělo k této změně dojít.

Jsme připraveni upravit účesy i vašich nejbližších, sladit účes Váš i ženicha. Svatební ateliér není jen pro nevěsty, ale je určen i mužům. Pánům doporučujeme přijít alespoň 3 měsíce před svatbou. Aby byl finální účes dokonalý, může být například potřeba, aby vlasy pro zvolený střih dorostly. Samotný finální střih pak stačí absolvovat zhruba týden před svatbou.

Finální úpravu vlasů je možné provést přímo v Salonu Petra Měchurová, a to i spolu se službami vizážistky i stylistky, nebo po dohodě s nevěstou jinde.

Podívejte se na naše svatební proměny: Elegantní svatební proměnaNetradiční svatební proměna

1) ÚČES NA SALONĚ cena 6000Kč zahrnuje:
» konzultace vlasů a vlasové pokožky s diagnostickou kamerou
» zkouška účesů (1-3 stylingy), cena zahrnuje podložky, sponky, květiny do vlasů, stuhy. Navíc je možné si připlatit štrasové ozdoby (50Kč-400Kč) nebo příčesy (vratná záloha 3000Kč a opotřebení 1000Kč)
» do zkoušky účesů je potřeba si stanovit vzhled závoje (lze si zapůjčit od společnosti Nuance) a čelenky (perly, květiny do vlasů dlevýběru, peříčkové či kamínkové ozdoby)
» občerstvení na saloně
» účes v den D

2) ÚČES MIMO SALON cena 7500Kč + náklady za dopravu

3) ÚČESY SVATEBNÍCH HOSTŮ cena 1000Kč na osobu (foukaná včetně jednoduchého účesu)


Šaty, doplňky, make-up

V rámci našich ostatních Ateliérů dlouhodobě spolupracujeme se žádanými stylistkami a vizážistkami. Špičkový profesionál z oblasti módy Vám tak nejen pomůže vybrat ty správné šaty, ale také s Vámi zajde do těch nejlepších svatebních salonů, obchodů, nebo navštívíte návrháře či případně půjčovnu. Šaty si také můžete nechat ušít – ale ne jen na svatbu. Po svatbě je totiž například možné takové šaty upravit a můžete je tak používat i pro další příležitosti. Spolu se šaty je třeba dopředu vybrat i doplňky, aby vše včetně účesu dokonale ladilo.

Vizážistka pro Vás zvolí ten nejvhodnější make-up, který bude vypadat skvěle celý den a za všech okolností. Využíváme služeb osvědčených profesionálů, kteří mají zkušenosti s focením do předních časopisů, reklam i líčením pro přehlídky. Vizážistka si tedy poradí s tím, jaké líčení je vhodné na svatební fotky anebo jak udělat make-up, aby vydržel celý den, aby ple zářila a vypadala dokonale až do večera. Vizážistku je vhodné zajistit dopředu, samotná zkouška se však doporučuje zhruba tak týden před dnem D. Během zkoušky se vyzkouší 2 až 3 různé make-upy, abyste perfektně ladila.

1) MAKE UP NA SALON cena 6000Kč zahrnuje:
» konzultace pokožky
» zkouška líčení
» líčení v den D

2) MAKE UP MIMO SALON cena 6000Kč + náklady za dopravu

3) MAKE UP SVATEBNÍCH HOSTŮ cena 1000Kč na osobu