ritualy-salonu-960x280

RITUÁLY SALONU

Milujeme krásné vlasy a snažíme se o ně starat s maximální péčí. Vlasová kosmetika Kérastase Paris a L´Oréal Professionnel nabízí pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky speciální vlasové rituály, které jsou kombinací hloubkové péče a masáže.

Rituály Salonu Petra Měchurová začínají diagnostikou vlasů
a vlasové pokožky za pomoci speciální diagnostické kamery.
V závislosti na typu vlasů a pokožky kadeřník navrhne klientovi tu nejlepší variantu z široké nabídky rituálů. Mezi nabídku rituálů patří rituál pro bohatost a pevnost vlasu, rituál pro nepoddajné vlasy, rituál znovuzrození vlasových konečků, rituál pro maximální efekt barvy
a její fixaci a další.

 


Hloubková péče

Při mytí vlasů vám může kadeřník nabídnout hloubkovou regeneraci, která dodá vlasům dokonalou péči. Jednorázová pozitivní šoková kůra je namíchaná přímo na vaše vlasy dle jejich aktuálního stavu. Hloubková regenerace je určena pouze pro práci na saloně.


Rituály s Micromistem

Chcete zesílit účinky hloubkové regenerace? Pak vám doporučujeme rituály s Micromistem, které se skládají z péče produktů Kérastase Paris, masáže vlasové pokožky a následného využití přístroje Micromist. Micromist funguje na bázi vodní páry, jejíž molekuly vody se díky ultrazvukovým vlnám „redukují“ na mikro molekuly
a přeměňují se na velmi „lehkou“ mlhu. Tyto mikro molekuly pak velmi snadno pronikají až do nitra vlasu. Zde dochází s maximální regeneraci a vyživení vlasu.