O nás

Tisk

O nás

Jsme Salon Petra Měchurová a máme Petru. Petra chtěla dělat věci po svém, proto si otevřela svůj salon v roce 2001. Snaží se prosadit svou vizi, udržet ji při životě a šířit dál. Hlavní je klient, ten je ve středu našeho zájmu a vše se točí kolem něj. Konzultace, komunikace, čistota, perfektní vlasy…
a vůbec všechno co by měla kvalitní služba obsahovat. Vedle toho musí být vlasy vždycky trendy, musí mít šmrnc! Pokud to nemá „koule“, jak Petra říká, pak to není ono. A hlavně, příště to může být zase o něco lepší! Petry, i naším snem je, aby si kolemjdoucí všimli jak má klient krásné vlasy a řekli si wow, to je super! To bych chtěl mít taky! Cítit se sebevědomě a uvědomovat si ten pocit, svoji jedinečnost.

A takoví jsme i my, tým Salonu Petra Měchurová. Spojuje nás respekt k Petře a k její / naší práci. Snažíme se od Petry i sami od sebe učit, vytváříme účesy při focení do časopisů a na přehlídky, účastníme se různých zajímavých projektů, jak se známými návrháři, tak i s mladými talenty a v neposlední řadě se sami vzděláváme a posouváme dál. Naše kolekce a práce má díky tomu mezinárodní přesah, vychází v zahraničních časopisech, získáváme nominace a ceny v zahraničních soutěžích. Jako Petra se snažíme stát před tímto krásným řemeslem s pokorou.

Abychom tohle všechno mohli dělat, musíme tuhle práci milovat. A taky že ji milujeme! Díky tomu se snažíme vaše vlasy udělat příště zase o něco lepší, plni nadšení a motivace!

Chcete vidět naši práci? Podívejte se na naše kolekce.
Chcete nás poznat? Podívejte se na nás.
Láska k naší práci je znát na našem úspěchu.
Líbí se vám naše filosofie a sdílíte stejnou lásku k práci? Napište nám.