Proměny finalistek České Miss s Petrou a kadeřníky

Stříhalo se, barvilo se a součástí byly i výrazné proměny. Petra finalistkám navrhla vlasovou úpravu podle posledních trendů, ale současně tak, aby každá co nejvíce vynikla a měla svůj punc originality.

U některých dívek došlo i k výraznějším změnám a při stříhání došlo i na slzy. Z výsledku však byly nadšené a je vidět, že neskutečně prokoukly.

Nádech růžové, stříhání ofiny či výraznější stříhání na mikádo. Petra proměny dívek pečlivě zvažovala a na základě toho sestavila tým kadeřníků ze salonu, kteří se o jednotlivé dívky postarali na míru.

„Mým záměrem bylo vytvořit z dívek s dlouhými vlasy modelky s krásnými vlasy, se kterými lze při práci modelky lehce pracovat. Každé dívce jsem se snažila dodat špetku originality dle posledních trendů, ale předně tak, aby jim to slušelo a cítily se v tom skvěle. Jen krásné vlasy, se kterými budou spokojené, je mohou dovést až k vítězství,“ říká Petra.

Video z proměny finalistek České Miss:

Poděkování patří zejména Markétě Horákové, Jakubu Benešovi, Lence Krčálové, Zuzaně Chromečkové, Žanetě Bělíčkové, Elišce Il´kaninové, Nele Matýskové, Michalu Sladkému.

Comments

comments