Iconic

“Každý jsme ikona! Řekněte to vlasy!”

“Své klienty chci účesem inspirovat, aby nalezli svůj vlastní styl, osobitost. I zdánlivé maličkosti mohou být hybnou silou. Tak proč ne vlasy?” říká Petra Měchurová o své nové kolekci ICONIC.

Nová kolekce Petry Měchurové vás nenechá v klidu, vaše oči i myšlenky se k ní budou neustále vracet, až i vy překročíte svoji hranici všedních dnů a vstoupíte do nového světa vlasů. Buďte ikonou! Řekněte to vlasy!

Petra Měchurová ve své kolekci ukazuje, že se ve vlasech může prolínat vše – čas, styl, barva i tvar. Ostré geometrické tvary se odvážně doplňují se zaobleným a nadýchaným retro stylem. Elegantní a tolik ženský “french touch” Petry Měchurové stojí hned vedle ostře vybroušeného a osobitého “London style”. Ostatně ne nadarmo tato kolekce vznikla právě v Londýně.

Petra o ní říká: “Symbolizuje sílu každého z nás. Naši vnitřní sílu stát se kým chceme. Chtěla jsem vytvořit kolekci dynamickou, která bude přímá a sebevědomá. Tak vnímám i mladou generaci.”

Vlasy se objevují v ultra krátkém střihu s asymetrickými prvky a rebelským stylingem, tolik oblíbené mikádo Petra představuje v zaobleném tvaru s měkkými liniemi a dlouhé vlasy vidí v kontrastním stylu ofiny ostře střižené v půli čela sahající až za uši, kde přechází v ultra dlouhé délky.

Barvy ve vlasech jsou nečekané a zneklidňující. Zapomeňte na umírněné odstíny a vydejte se vstříc novým experimentálním spojením, jako je modrofialová nebo šedočerná směs odstínů. Tóny, i když v neobvyklých barvách, tu jemně přecházejí a i přes svoji výstřednost decentně přitahují pozornost k propracovanému střihu a jednotlivým detailům v účesu.

Credits
Hair&Concept: Petra Měchurová
Photo: John Rawson
Make up: lan Nguyen-Grealis
Styling: Jared Green