Trend N°1: Krátké střihy!

Dlouhodobě to k tomu spěje. Všichni okolo už se rozhodli a vy to také zvažujete ... Chcete vyzkoušet nový střih v kratším a mladistvější provedení. Spousty žen se v poslední době rozhodlo jít nakrátko a vyzkoušet účes, ze kterého čiší energie a hlavně lehkost.

Krátký střih je fenoménem poslední doby. Mohli jste si toho všimnout jak na módních přehlídkách světových značek, tak v kolekcích známých kadeřníků. Místo dlouhovlásek s velkou oblibou využívají modelky s kratšími střihy, které na první pohled upoutají pozornost. I Petra Měchurová na tento trend poukázala ve své kolekci I AM pro rok 2018. Nyní náš salon přichází s novou kolekcí, kde rovněž dominují krátké střihy.

„Společně s Vierou Banášovou jsme vytvořily týmový projekt, kde jsme se věnovaly krátkým střihům, jež jsou pro toto jaro příznačné. Zároveň jsme chtěly poukázat na různorodé možnosti stylingu, které si v dnešní době můžeme dovolit. Lehkou extravaganci ve stylingu jsme podpořily kovovými odlesky, které jsme vytvořily pomocí nových barev Metallics od L’Oréal Professionnel,“ komentuje Petra nejnovější projekt salonu.

 

Hair: Viera Banášová

Make-up: Viera Banášová

Photo: Petra Měchurová

#CUTITOFF

Vyzkoušejte také krátší střih a nový vzhled, stačí se objednat:

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420 224 222 442, kralodvorska@petramechurova.cz
ulice Mikulandská 7, Praha 1, kontakt:
+420 277 000 772, palacnarodni@petramechurova.cz

 

Mohlo by vás zajímat...