S.O.S. vlasová infuze

Nechte si namíchat ozdravující koktejl pro vaše vlasy! Pomůže vám vyřešit problémy s vlasy, ať už chcete zlepšit jejich lesk, hustotu nebo regenerovat. S tím vším vám nyní dokážeme pomoci za použití speciální vlasové infuze…

Cítí se vaše vlasy bez života, energie a hustoty? Pak je načase jim dopřát speciální ozdravující plán! Zastavte se u nás a nechte si namíchat speciální balíček ampulí vytvořený dle potřeb vašich vlasů. V pohodlí domova tak budete moci svým vlasům věnovat speciální péči, která vám zajistí výsledek jako ze salonu.

 

Jedině pravidelnou péčí si vypěstujete krásné a pevné vlasy!

 

“Už po první aplikaci FUSIO-DOSE vnímám okamžitý výsledek a zlepšení kvality vlasů. Jedná se o speciální instatní infuze, na které jste zvyklé ze salonu, tentokrát ale máte možnost vyzkoušet balení pro domácí péči. Skvěle navazuje na péči v salonu a hodí se na celkové ozdravení stavu vlasů. Navíc je to malé balení, takže můžete přibalit sebou na dovolenou, kde se dá použít jako regenerace!” radí top stylistka Anna Pavlicová.

 

Neváhejte se objednat na aplikaci FUSIO-DOSE k některému z našich kadeřníků. Rádi s vámi proberou možnost namíchání vlastní domácí péče Fusio-dose homelab na míru dle vašich potřeb.

Kontaktujte nás:

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420 224 222 442, kralodvorska@petramechurova.cz

ulice Mikulandská 7, Praha 1, kontakt:
+420 277 000 772, palacnarodni@petramechurova.cz

 

Mohlo by vás zajímat...

Péče o dětské vlasy

Péče o dětské vlasy

Přidáno 24.8.2018

Proměna REAL HAIR: Lenka

Proměna REAL HAIR: Lenka

Přidáno 13.8.2018

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Přidáno 9.7.2018