Proměna REAL HAIR: Lenka

Heslu CUT IT OFF podlehla spousta klientů a my jsme se rozhodli některé vyzpovídat, abyste poznali naše reálné klienty s reálnými proměnami.

Jednou z našich klientek je i fotografka Lenka Balounová, která své vlasy miluje a my můžeme říct totéž. Její kudrliny jsou ukázkou skvělé péče a perfektního přístupu.

 

Proč jste se rozhodla pro změnu střihu?

Vždycky jsem měla vlnité dlouhé vlasy a nikdo mi je nechtěl ostříhat, pak přišla Petra, která se nebojí do vlasů střihnout a společně jsme vymyslely ofinu, kterou teď nosím už rok. Postupně jsme vlasy i zkracovaly a teď nosím různé variace kudrn s ofinou. Jsou to střihy inspirované 80. léty a to mě baví.

 

Co vás obvykle inspiruje ke změně střihu?

Asi je to jako móda, takže trendy, hravost, ale taky třeba roční období. Mám pocit, že třeba v létě můžu víc experimentovat a v zimě zas řeším to, aby byl účes praktický.

 

Proč jste si pro změnu střihu vybrali Salon Petra Měchurová?

Protože se nebojí experimentovat, mají přehled v trendech a zároveň je u nich i to řemeslo. Koukat se na Petru jak stříhá, je jako pozorovat Michelinského kuchaře. :)))

 

 

 

Jaká je vaše zkušenost se Salonem Petra Měchurová?

Všichni jsou vždycky moc milí. Už jsem byla u několika kadeřníků, nejvíc spokojená jsem byla s prosvětlením konečků u Elišky Ilkaninové a ohledně střihů je to samozřejmě Petra.

 

Nakolik je pro vás důležitý vzhled vašich vlasů?

Myslím si, že obecně v Čechách vlasy poměrně zanedbáváme a nejsme zvyklí chodit pravidelně ke kadeřníkovi. Přitom vlasy máme na hlavě pořád a nejdou koupit nové nebo jen tak převléknout. Kadeřník dokáže hodně problémům i předejít. Například spousta kudrnatých lidí neví, co si na vlasy dát a jak o ně pečovat, tak si je radši žehlí. Nebo suché vlasy a roztřepené konečky, někdy mám chuť poradit lidem na ulici. Nebo – a to je česká specialita, mě napadají barvy z drogerie. Mladé holky ať experimentují jak chtějí, ale vždycky mě to mrzí u  starších lidi, když mají šediny a dokola si barví vlasy na hnědo až mají úplně černé zničené vlasy a bílé odrosty. Přitom by mohli nosit vkusný sříbrný melír a postupně dojít k hezkým zdravým šedinám.

 

Líbí se vám proměna Lenky? Objednejte se také na osvěžení střihu!

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420224222442,  kralodvorska@petramechurova.cz

ulice Mikulandská 7, Praha 1, kontakt:
+420277000772,  palacnarodni@petramechurova.cz

Mohlo by vás zajímat...