Prohlédněte si kolekci Anny Pavlicové nominovanou na Kadeřníka roku

Punk revised - to je název nové kolekce Anny Pavlicové. Největší inspirací pro ni byl David Bowie a jeho osobnost se tak stala ústředním motivem všech účesů.

Jeho význam a celková podstata se prolíná v celém pojetí kolekce, a to jak ve stylu jednotlivých střihů, tak i v make-upu a použitém stylingu. Střihy jsou vybroušené do ostřejších linií, evokují éru 80. let v novodobém dynamickém pojetí. Anna si hrála s detaily jako jsou například krátké podstřihy, různé textury vlasů, barvy a styling.

„David Bowie je pro mne ikonou. Styl, který přinesl na scénu je i po letech inovativní a neustále ve mě probouzí kreativitu,“ komentuje top stylistka Anna Pavlicová svou kolekci.

Anna se ve svých kolekcích ráda věnuje propojení jemných ženských rysů s výraznějším stylingem. Vidět je to i u Punk revised, kde jemné ženské tóny doplňuje rockový styl. Výsledný efekt posouvá její kreativitu zase o kus dál.

11. listopadu se bude v rámci Czech & Slovak Hairdressing Awards vyhlašovat Kadeřník roku, na kterého je Anna Pavlicová díky této kolekci nominovaná. Tak jí držte palce ♥, budeme vás informovat.

Kolekce Punk revised

Vlasy: Anna Pavlicová

Make-up: Tomáš Hemr

Styling: Lenka Pavlů

Photo: Nikola Šrajerová

Zapůjčení šatů: Boudoir Boutique Prague

 

Mohlo by vás zajímat...