Pozvánka: ESTETICA Talk

Už 17. září se bude konat další Estetica Talk a to na téma "Design a zážitek". Přijďte si popovídat nejen o designu kadeřnického salonu... A koho tentokrát Ivan Pecho vyzpovídá?

Hosté:

DANILO MALETTI CEO Maletti Group, výrobce stylového kadeřnického nábytku na světě

ADAM JEŽEK, salon guru, člověk, který změní návštěvu vašeho salonu v jedinečný emocionální zážitek

Přijďte si popovídat o designu kadeřnického salonu a kadeřnického zařízení s exkluzivním hostem DANILO MALETTI, CEO Maletti Group z Itálie.“ Firmu Maletti založil jeho otec Guerrin Maletti, který zemřel v roce 1978, a Danilo Maletti nastoupil na jeho místo. “S mým bratrem Guidem, který je velmi dobrý ve vývoji a výzkumu, vymýšlíme veškeré inovace. Velmi dobře známe naši práci a máme ji rádi. Já sám čtyřikrát nebo pětkrát objíždím svět, abych viděl, co se v našem oboru děje. Proto lépe než všichni ostatní, známe trh. Kadeřnický trh je hodně specifický, proto je důležité být pozorný k jakýmkoliv změnám. Asi proto jsme uspěli,” říká Danilo Maletti.

Partnerem v debatě mu bude ADAM JEŽEK, salon development manažer divize profesionálních produktů L’Oréal. Člověk, který změní návštěvu vašeho salonu v jedinečný emocionální zážitek. “Když vejdu do salonu, chtěl bych cítit osobnost jeho majitele. Ta se projevuje jednak v designu, ale hlavně v samotném přístupu kadeřníka k zákazníkovi,” říká Adam Ježek.

Akce se uskuteční 17.9. od 17:30 hodin v Paláci Národní (DRN). Komplex, který se nachází v samotném srdci Prahy a spojuje bohatou architektonickou minulost a moderní design.

Vstup volný – registrace nutná!
VIP akce magazínu ESTETICA – počet volných míst je omezen – zajistěte si své místo proto již dnes!
Registrace: https://goo.gl/forms/pW3UHd8F11YMpVYq2

 

 

Mohlo by vás zajímat...