Nela Matýsková je ambasador značky GHD!

Good Hair Day, every day – jednoduchá a vše říkající filosofie skrývající se pod značkou produktů na vlasy GHD. A my jsme velmi rádi, že naše senior stylistka Nela Matýsková může být jejím ambasadorem.

„Značka GHD mě mile překvapila nejen elegantním designem, ale i tím, že dokáže upravit vlasy tak, aby každý den vypadaly jako od kadeřníka,“ Nela neskrývá své nadšení, které ze značky získala už během prvních okamžiků, co měla možnosti si produkty vyzkoušet.

 

Značka GHD nabízí vše potřebné k vysoušení, stylingu, tvoření vln, péči o vlasy a jejich ochraně na té nejvyšší úrovni. Proto je GHD tak oblíbené u profesionálů a používá se v salonech po celém světě.

 

A jaké jsou zkušenosti Nely s produkty GHD?

Žehlička dokonale uhladí vlas již po prvním přejetí pramene, a díky zaobleným stranám vytvoříte i nádherné vlny. Pomocí kulmy vytvoříte zdravě vypadající kudrliny a vlny, které vydrží. S GHD se pracuje skvěle a velké plus – nezatrhává a necuchá vlasy!

Co tě na produktech zaujalo?

Při své práci, ať je to při úpravě vlasů klientky nebo na akcích, se vždy počítá každá minuta. Oceňuji tak možnost rychlého zahřátí během 5 sekund se zvukovým signálem. A následně automatické vypnutí po 30 minutách. Která z nás někdy neodcházela z domu s tím, jestli vypnula žehličku na vlasy…?

 

Nele Matýskové se můžete objednat na službu Easy Hair Style, v rámci které vám poradí jak s produkty GHD pracovat, tak abyste si dokázala sama vytvořit vlny jako od kadeřníka.

 

Produkty GHD si můžete zakoupit v našich salonech:

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420 224 222 442,  kralodvorska@petramechurova.cz
ulice Mikulandská 7, Praha 1, kontakt:
+420 277 000 772,  palacnarodni@petramechurova.cz

Mohlo by vás zajímat...

Péče o dětské vlasy

Péče o dětské vlasy

Přidáno 24.8.2018

Proměna REAL HAIR: Lenka

Proměna REAL HAIR: Lenka

Přidáno 13.8.2018

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Přidáno 9.7.2018