Kolekce “I am” od Petry Měchurové pro rok 2018

Splňte si vaše přání a staňte se tím, kým jste si vždy přáli být, řekněte to vlasy – to je poselství nové kolekce Petry Měchurové.

 

Kolekce “I am” Petry Měchurové, to jsou všechny vaše přání, co jste si kdy chtěli splnit, všechny osobnosti, kterými jste kdy chtěli být, všechny emoce, které jste kdy chtěli vyjádřit, a všechna ta slova, které jste kdy chtěli říct.

 

„Vyjádřete své niterné pocity pomocí vlasů a buďte tím, kým chcete opravdu být – řekněte to vlasy,“ to je poselství Petry Měchurové skrze její novou kolekci “I am”.

 

 

Petra Měchurová v kolekci “I am” ještě více prohlubuje své minimalistické pojetí střihů a doplňuje ho o výrazné detaily. Ostré střihy s důrazem na jednotlivosti a kontrastní barevné pojetí s jemnými přechody podtrhují přednosti tváře a probouzejí mnohdy opomíjenou ženskost. Přičemž současně s tím kolekce kráčí ruku v ruce s aktuálně největším trendem – krátkými vlasy a ofinami.

S kolekcí „I am“ Petra Měchurová vyhrála kategorii Dámský komerční účes Praha v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017.

 

Petra Měchurová působí v obou našich salonech:

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt: +420 224 222 442, kralodvorska@petramechurova.cz
ulice Mikulandská 7, Praha 1, kontakt: +420 277 000 772, palacnarodni@petramechurova.cz

 

Mohlo by vás zajímat...

Pozvánka: ESTETICA Talk

Pozvánka: ESTETICA Talk

Přidáno 7.9.2018

Osobnost: Petra Měchurová

Osobnost: Petra Měchurová

Přidáno 30.8.2018