Jaká byla Iconic show Petry Měchurové v Sao Paulu?

Každý rok prezentujeme aktuální kolekci i v zahraničí, na jaře se Petra Měchurová podívala do Dubaje a následně jsme dostali pozvání do Brazílie na jeden z největších beauty veletrhů v Americe – Beauty Fair.

Moc rádi jsme pozvání přijali a začali se těšit na skvělou příležitost a velkou dávku inspirace, která nás v Sao Paulu čekala. Kromě kadeřnických seminářů jsme měli za úkol připravit i 30 minutovou show. Spojili jsme síly s choreografkou Angee Svobodovou, Sandrou Švehlíkovou, která se postarala o styling a s Barborou Johansson Pivoňkovou, se kterou pravidelně spolupracujeme na vytvoření tolik podstatného video-backgroundu.

„Stejně jako jsem chtěla kolekcí Iconic inspirovat své klienty k probuzení vlastního já a nalezení svého stylu, rozhodla jsem se podobně oslovit i kadeřníky v Brazílii. Naše kolekce je pro ně plná nevšednosti a mé pojetí je odlišné od toho, na které jsou zvyklí,“ vysvětluje Petra své rozhodnutí prezentovat právě kolekci Iconic. Propracované střihy se zaměřením na detail a odlesky barev si organizátoři oblíbili už při naší první schůzce v Bologni na veletrhu Cosmoprof.

Na seminářích jsme tak měli možnost do detailu ukázat step by step všech čtyř střihů, které kolekce představuje a na show jsme je upgradovali o outfity a ještě dokonalejší styling. Abychom ukázali celkové pojetí aktuálních vlasových trendů, rozhodli jsme se celou show rozdělit do tří částí – WHITE, ICONIC a BLACK. Pro každou část byli vytvořené speciální outfity od českých návrhářů – Zlaty Stolaříkové, Markéty Martiškové a Michala Kováčika. Od jemných kudrnatých vlasů plných ženskosti a pastelových barev jsme se přes kolekci Iconic propracovali ke kreativním večerním účesům, které byly vyvrcholením našeho vystoupení.

Na rozdíl od ostatních vystoupení se to naše neslo ve znamení Petře vlastnímu minimalismu a glamouru. Odlišovala nás tak nejenom naše národnost, ale především celkové uchopení show, které není v Brazílii obvyklé. I díky tomu jsme sklidili takový úspěch.

Mohlo by vás zajímat...