Inspiration: Eliška Poncarová

Vyzpovídali jsme pro vás naši junior stylistku Elišku, která působí v saloně v Mikulandské ulici. Patří k našim nejmladším členům, ale už nyní překypuje kretivitou a svojí individualitou.

Od Elišky neočekávejte sáhodlouhé hovory na různorodá témata, je to člověk, který má klidný a vřelý přístup. Překvapí vás svým až ledovým klidem, se kterým kouzlí a nechává vyniknout své kreativní nitro. Pokud patříte mezi klienty, kteří si v salonu rádi odpočinou a relaxují, neváhejte se právě k Elišce objednat.

Kde hledáš inspiraci?

Především na různých módních přehlídkách – ráda sleduji, co se právě nosí a to jak z pohledu outfitů tak i účesy. Dodává mi to celkový přehled, pomáhá mi při zdokonalování v mé práci, a jednou třeba i při vytvoření vlastní kolekce.

Jaký je tvůj oblíbený vlasový styling?

Líbí se mi, když jsou vlasy vzdušné, plné objemu a ve své přirozené pozici. Nicméně teď na léto je spíše ideální opačný způsob – uhlazené vlasy s wetlookem, je to perfektní účes do horkých letních dnů. Co se týče styling produktů, ráda používám oleje a texturizační spreje, které dokáží skvěle vlasy zpracovat.

Koho sleduješ a kde čerpáš inspiraci?

Líbí se mi britský styl, proto jdu tím směrem a sleduji například Vidal Sasson, Toni&Guy, a různé nezprofanované salony, které jsou kreativní a inspirují mě tak při mé práci.

 

Eliška pracuje v salonu v Mikulandské ulici, neváhejte se k ní objednat na recepci:

palacnarodni@petramechurova.cz
+420227222722

Mohlo by vás zajímat...

Jak mít krásné blond vlasy?

Jak mít krásné blond vlasy?

Přidáno 29.5.2018

InaT: Z tmavovlásky blondýnkou

InaT: Z tmavovlásky blondýnkou

Přidáno 23.5.2018

S.O.S. vlasová infuze

S.O.S. vlasová infuze

Přidáno 4.5.2018