Fashion week dle Petry Měchurové

Už od začátku roku se Petra Měchurová stará o vlasy blogerky Iny T. A jinak tomu nebylo ani po období pražského fashion weeku. Zajímá vás jaké looky Petra pro Inu vymyslela?

 

 

Petra stála za změnou looku Iny T na blond odstín vlasů a při jakékoliv příležitosti se snaží look posunout zase o kus dál. Propojení vlasů s outfity Iny pro Mercedes Benz Prague Fashion Week se pro Petru stalo příjemným zpestřením její tvorby.

  • První den se nesl ve znamení pánského looku, proto Petra vytvořila účes alá krátký střih s dlouhou patkou.
  • Druhý den už byl čistě v ženských tónech. Petra tak Ině nechala rozpuštěné vlasy s několika zapletenými copánky sepnutými v horní části.

  • Pro třetí den Petra jemně zvlněné vlasy z copánků zapletla tentokrát do několika uvolněnějších motánků, které se navzájem provázaly nitěmi. Výsledkem byl do detailu propracovaný účes v messy looku.
  • Poslední den byl ve znamení vyčesaného drdolu, aby nechal vyniknout vybraným šatům od Martina Kohouta nebo lehce pánskému stylu.

 

Líbí se vám Petry nápady na účesy? Pojďte se je s námi naučit v rámci naší služby Easy hairstyle nebo se přímo objednejte a nechte si jeden z těchto účesů vytvořit na některou z vašich výjimečných událostí.

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420224222442,  kralodvorska@petramechurova.cz

ulice Mikulandská 7, Praha 1, kontakt:
+420277000772,  palacnarodni@petramechurova.cz

 

Mohlo by vás zajímat...

Pozvánka: ESTETICA Talk

Pozvánka: ESTETICA Talk

Přidáno 7.9.2018

Péče o dětské vlasy

Péče o dětské vlasy

Přidáno 24.8.2018

Proměna REAL HAIR: Lenka

Proměna REAL HAIR: Lenka

Přidáno 13.8.2018