COVER STAR může být každá z vás!

Návštivte The Designer Gallery v Centrum Chodov! Máte jedinečnou možnost stát se alespoň na chvíli obletovanou modelkou, aneb COVER STAR může být každá!

Když jsme dostali možnost upravit návštěvnicím The Designer Gallery vlasy, aby se mohly zúčastnit photoshootingu COVER STAR, ani chvilku jsme neváhaly a šly do toho! Vždyť co je lepší, než stát se na chvilku obletovanou ženou, užít si ty momenty, kdy o vás někdo pečuje a vy odcházíte o něco krásnější, s příjemným pocitem a fotkou na titulce časopisu!

Nyní máte možnost se této krásné akce zúčastnit!

Už zítra 21.7. ve 14:00 se na vás těšíme v The Designer Gallery Chodov, o vaši proměnu se postará naše senior stylistka Verena Králová.

 

Výstava je jeden příběh vyprávěný na sedmi televizích. Je to příběh o eleganci, kráse a ženství. Žena do našeho světa prostředkuje lásku a za to na piedestal patří. Ale – a naše hrdinky jsou toho jasným důkazem – žena není socha. Žena je kněžka, která uvádí energie v pohyb a sama svět aktivně mění.

Věřím, že “žena je architektem budoucnosti” a věřím, že tato výstava může některým z těch “architektek budoucnosti” pootevřít dveře k uvědomění si své vlastní síly,” říká Jakub Jahn, autor výstavy, která probíhala u příležitosti akce COVER STAR v The Designer Gallery v Centru Chodov.

Mohlo by vás zajímat...

Proměna REAL HAIR: Nicole

Proměna REAL HAIR: Nicole

Přidáno 29.6.2018

Den otevřených dveří!

Den otevřených dveří!

Přidáno 23.5.2018

Inspiration: Veronika Králová

Inspiration: Veronika Králová

Přidáno 18.5.2018