Chystáme nové školení Barber Style

Zajímá vás jak to chodí v barber shopech? Jak se provádějí všechny ty speciální barber techniky? Nabídněte svým klientům něco navíc!

Spojili jsme se s nejlepšími barbery v Čechách a připravili pro vás speciální školení zaměřené na barber střihy a úpravu vousů. Kurzem vás bude provázet jeden z nejlepších barberů u nás – Štěpán Březina, který má za sebou zkušenosti z australského Sydney, kde se 2 roky školil a následně i pracoval v barber shopech, jako jsou The Chifley Barbershop a The Macquarie Barbershop. Poté se přesunul do Londýna a zde pracoval ve vyhlášené barber shopu Jacks of London. A nyní působí v Praze a na svém kontě má mnoho zkušeností a znalostí, které je připravený vám předat.

Od ledna bude fungovat pravidelný kurz Barber style, kde se dozvíte všechny detaily týkající se pánského servisu v barber shopech, jaké jsou nejpoužívanější střihy, jaké náčiní potřebujete, jak na úpravu vousů. A to vše si následně můžete vyzkoušet na modelech. Kromě školení můžete využít i možnost individuálního přístupu, kdy máte školitele na celý den jen pro sebe.

Pro více informací kontaktujte Academy Lab Petra Měchurová – +420 774 004 404

Mohlo by vás zajímat...

Den otevřených dveří!

Den otevřených dveří!

Přidáno 23.5.2018

Inspiration: Veronika Králová

Inspiration: Veronika Králová

Přidáno 18.5.2018

Splněný sen Pavla Krupníka

Splněný sen Pavla Krupníka

Přidáno 20.3.2018