Dokonalá foukaná s efektem po celý den!

Podtrhněte svoji krásu dokonalými vlasy, zastavte se u nás na foukanou, která vám vydrží po celý den. Užijete si relaxační vlasovou masáž, uvolníme vaše smysly a necháme odpočinout mysl...

 

Nechte se rozmazlit a hýčkat!

 

Máme pro vás připravený komplexní balíček, díky kterému si odpočinete, prověříte zdraví svých vlasů a ještě budete odcházet zase o něco krásnější. Návštěva našeho kadeřnictví bude začínat diagnostikou, pokračovat relaxační vlasovou masáží a vyvrcholí dokonalou foukanou a malým dárkem. A na co se můžete těšit?

 

Dokonalá foukaná: 

Krásné a lesklé vlasy jako modelka v reklamě, to je sen nejedné ženy. Nevíte-li si rady, jak vlasy vyfoukat tak, aby vám to slušelo a účes držel po celý den? Máme pro vás dobrou zprávu! Zapomeňte na boj s fénem, složité kreace a raději se nechte opečovávat s perfektním výsledkem. Naši kadeřníci jsou připraveni splnit vaše přání a vy oslníte svého partnera.

 

Diagnostika vlasů:

Diagnostika vlasů je klíč ke krásným a zdravým vlasům. Téměř každý z nás řeší nějaký problém s vlasy, ať už je to častěji se mastící pokožka, lupy, roztřepené konečky nebo vypadávání vlasů, ovšem všechny problémy mají řešení. Přijďte k nám je s námi vyřešit.

I když se to nezdá, právě nyní vlasy extrémně trpí. Střídání teplot, nošení čepice, ostré slunce na horách, a k tomu pravidelná úprava vlasů na účesy pomocí žehličky nebo kulmy. To všechno narušuje jak vlasové vlákno, tak pokožku hlavy a vznikají různé problémy.

Diagnostika vlasů

 

Moderním a spolehlivým řešením je diagnostika vlasů pomocí speciální micro-kamery, kterou lze udělat hloubkový rozbor vlasů a vlasové pokožky. Určujeme přirozenou kvalitu vlasů a u vlasové pokožky pak stav a kvalitu pokožky.

Zaměříme se však i na to, jak se o vlasy staráte doma či jaké přípravky používáte. V neposlední řadě vám poradíme jaký střih či barevná variace se k vám nejvíce hodí.  A díky odbornému přístupu a diagnostice vlasů vám sestavíme program šitý na míru.

Relaxační masáž: 

Také se vždy těšíte na chvíli, kdy vám kadeřník začne mýt vlasy? Správně provedená masáž jako součást fyzioterapie napomáhá při únavě, nespavosti či bolestech. Kromě toho také přináší silný pocit relaxace a uvolnění.

Relaxační masáž každému klientovi prokrví a osvěží pokožku a umožňuje tím lepší přísun výživných látek ke kořínkům vlasů. Masáž můžeme doplnit i hloubkovou regenerací u silně narušených vlasů, které prošly chemickým procesem. Nejvhodnější varianta je za použití intenzivní masky (dle typu vlasů) a působením přístroje Micromist, který díky svému teplu a páře, masku vpraví hlouběji do vlasů. Vlasy jsou po jeho použití  výrazně odolnější a zářivější.

 

Rádi se necháte svěřit přímo do rukou odborníků?  Navštivte některý z našich salonů. Během krátkého času z Vás vykouzlí smyslnou bohyni…

Pro objednání nás prosím kontaktujte: 

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt: +420 224 222 442, kralodvorska@petramechurova.cz
ulice Mikulandská 7, Praha 1, kontakt: +420 277 000 772, palacnarodni@petramechurova.cz

Mohlo by vás zajímat...

Péče o dětské vlasy

Péče o dětské vlasy

Přidáno 24.8.2018

Proměna REAL HAIR: Lenka

Proměna REAL HAIR: Lenka

Přidáno 13.8.2018

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Přidáno 9.7.2018

Léto je u nás plné BAREV

Léto je u nás plné BAREV

Přidáno 4.7.2018