Anna Pavlicová výherkyní HCF trophy Paris

V neděli 11. února se v Paříží konalo finále soutěže Haute Coiffure Francaise Trophy 2018 a my jsme mezi 10 nominovanými kadeřníky z celého světa měli Annu Pavlicovou!

 

Už dlouhodobě Anna ukazuje světu svoji hlubokou kreativitu a inspiraci, jenž drží jednotnou linii celou její tvorbou a koncept její práce tak vyniká komplexním sjednocením. Celé to podtrhnuje její škála úspěchů v posledním roce, v našem Salonu Petra Měchurová se tak posouvá na pomyslnou nejvyšší laťku a hrdě jí řadíme mezi pravé ruce Petry Měchurové. Výhra v soutěži L’Oréal Color&Style Trophy, následně nominace v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards, posun do finále a nyní vítězství the best color v soutěži Haute Coiffure Francaise Trophy v Paříži!

 

„Chtěla jsem vytvořit nadčasový střih, který bude úderný a bude doplňovat výjimečnost modelky. Účes je určený pro ženu, která má ráda krátké vlasy, nevšednost a ráda se odlišuje,“ komentuje Anna Pavlicová svoji tvorbu pro soutěž HCF Trophy 2018.

 

A velké poděkování patří skvělému týmu. Modelka Sophie R., Make-up artist Tomáš Hemr, photo Nikola Šrajerová, styling Anna Marešková a obzvlášť děkujeme za zapůjčení šperků Debut gallery!

Haute Coiffure Francaise, asociace kadeřníků, která má své místo i v České republice nyní oslavuje 65 let od svého založení, staví se na prestižní místo a vyhlíží více než kdy jindy do budoucnosti. Poslání HCF je stimulovat uměleckou tvorbu, objevovat talenty zítřka a zajišťovat komerční impuls členským salonům.

Annu Pavlicovou najdete v salonu v ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420 224 222 442, kralodvorska@petramechurova.cz

Mohlo by vás zajímat...

Pozvánka: ESTETICA Talk

Pozvánka: ESTETICA Talk

Přidáno 7.9.2018

Osobnost: Petra Měchurová

Osobnost: Petra Měchurová

Přidáno 30.8.2018