4 tipy na vánoční dárky

Už zase je tu jedno z nejoblíbenějších období v roce - advent. Což s sebou přináší nejen procházky krásně nasvíceným městem a zastávky na svařák, ale i tradiční otázku, čím potěšit své blízké. A my vám přinášíme ty nej tipy z kadeřnického světa!

  1. Vánoční balíček Kérastase – každoroční hit! Vaše oblíbené produkty v krásném balení a navíc dárek zdarma – letos je to sprej V. I. P., díky kterému budete mít super objem. Balíčky máme samozřejmě i pro pány.
  2. Dárkový poukaz do Salonu Petra Měchurová – darujte svým blízkým poukaz na krásné vlasy! Doporučujeme naše služby Easy Hairstyle a Ateliéry stylu, kde vás naučíme, jak pečovat o vlasy i jak si upravovat make-up, nebo jaké oblečení se k vám nejvíc hodí. Můžete ho zakoupit v našich salonech, nebo vám ho po domluvě rádi zašleme poštou.
  3. BioIonic Gold Pro – profesionální pomocníci pro dokonalý styling v luxusní verzi s 24 karátovým zlatem. Speciální minerální technologie v kombinaci se zlatem vlasy nevysušuje, naopak je zanechá krásně lesklé a hydratované.
  4. Kulma Hot Tools – máte kamarádku, která touží po vlnitých vlasech? Z téhle kulmy bude absolutně nadšená! Je to novinka na českém trhu a doporučuje ji i Petra Měchurová.

Mohlo by vás zajímat...

Péče o dětské vlasy

Péče o dětské vlasy

Přidáno 24.8.2018

Proměna REAL HAIR: Lenka

Proměna REAL HAIR: Lenka

Přidáno 13.8.2018

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Vyzkoušejte make-up na vlasy!

Přidáno 9.7.2018

Léto je u nás plné BAREV

Léto je u nás plné BAREV

Přidáno 4.7.2018