Benefiční přehlídka Fashion Sparkling Charity Night

Historické prostory Paláce Žofín patřili v květnu historicky prvnímu benefičnímu gala večeru Fashion Sparkling Charity Night, který FashionTV organizuje na Slovensku už několik let. Fashion Sparkling Charity Night se rozhodla integrovat zdánlivě nespojitelné. Měl ambici nadchnout, inspirovat a pomoct, protože je to přirozená součást našich životů.

Výtěžek z večera, který byl víc jak 1 300 000 českých korun, pomohl Azylovému domu pro handicapované rodiče s dětmi. Ambasadorkou tohoto projektu byla paní Monika Babišová. Prestižního eventu se zúčastnili odborná medicínská elita, aktéři společenského i kulturního života, politická elita, ambasadoři a biznismeni.

Pozvání tentokrát přijala jedna z nejúspěšnějších španělských módních značek The 2nd Skin Co., za kterou stojí dizajnérské duo Antonio Burillo a Juan Carlos Fernández. Do Prahy poslali kolekci večerních šatů z aktuální kolekce. The 2nd Skin Co. mají v oblibě mnohé celebrity, jako Jennifer Lopez, Paris Hilton alebo Jessica Biel. Vrcholem módní show byla prezentace absolutní dizajnérské špičky – high jewerly šperků Bulgari.

V tento výjímečný večer se o vlasový styling modelek, baletek, účinkujících i VIP osob postarali naši stylisté Jan Chvojka, Jana Vrátná, Žaneta Bělíčková, Eliška Il´kaninová, Michal Sladký.

Moderátorem večera byl jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších moderátorů v Čechách, Libor Bouček.

Přítomné hosty doslova nadchlo závěrečné číslo programu, které bylo vytvořeno speciálně pro tento večer. Skladbu You´ve got the Friend zazpívali Monika Bagárová, Michaela Gemrotová, Mária Čírová a Denis Lacho.

Video z backstage Benefiční přehlídky Fashion Sparkling Charity Night:

Comments

comments