Stáže ve školícím centru

 

Zdokonalíme vaše kadeřnické umění!

Průběžně po celý rok pořádáme kadeřnické kurzy na různá témata a to ve dvou blocích – jaro a podzim. Kurzy jsou zaměřené jak na aktuální trendy, tak i na techniky střihu a barvení pro různé délky a typy vlasů. Každý kurz je rozdělen na svě části: dopolední look&learn – získáte díky školiteli, videím a step by step postupům znalosti, které si následně vyzkoušíte v odpolední praktické části, kde od nás dostáváte modelku.

Důležité je pro nás nejenom předání informací, ale i pochopení a osvojení ze strany účastníky, proto si zakládáme na kvalitě školení a i z toho důvodu se na každém kadeřnickém kurzu potkáte maximálně s dalšími 10 účastníky.

Školení se konají pro maximálně 12 účastníků
– Cena školení od 2990,- Kč pro jednotlivce
– Nejbližší harmonogram kadeřnických kurzů pro období podzim/zima 2016
– Možnost školení v CZ, ENG, jiné jazyky s překladatelem
– Cena zahrnuje školitele, prezentaci (pdf/ppt), video (mov/mp4), materiály pro účastníky, oběd, modelky na praktickou část a certifikát
Školíme jak začínající, tak pokročilé kadeřníky.
– Nabízíme různé druhy školení, pánské, dámské, klasické, trendové i extravagantní střihy, dále fashion bob, barevné efekty, a další.

Kurzy pro kadeřníky probíhají ve školícím centru Academy Lab Petra Měchurová / v Akademii L´Oréal Professionel – v Praze, Brně, Bratislavě.

Pokud máte zájem o vytvoření speciálního programu na míru nebo přípravu semináře pro menší počet účastníků, podívejte se na nabídku individuálních programů.

Pro více informací nás kontaktujte: +420 774 004 404, academy@petramechurova.cz