Academy---Filosofie---Picture1

O nás

„Vzdělávání je pro kadeřníka jednou z největších priorit. Každý by měl mít vytyčený směr, kterým chce jít a hlavně pokračovat dál. Také věřím, že kadeřnické umění je o sdílení, umění se podělit o své zkušenosti s ostatními. Proto vás za sebe i svůj tým srdečně zvu, abyste udělali krok k vašemu zdokonalení společně s námi.“

ŠKOLITELÉ

Petra Měchurová patří k nejznámějším českým kadeřnicím a díky mnoha mezinárodním cenám i účasti na prestižních zahraničních kadeřnických show má její jméno zásadní renomé i za hranicemi naší země. Spolu se svým týmem kadeřníků i externích školitelů předává své zkušenosti dál v rámci Academy Lab Petra Měchurová.

PRO KOHO JSOU STÁŽE URČENY

Pro všechny, kdo se chtějí dále učit a rozvíjet s těmi nejlepšími v oboru je připraven komplexní blok vzdělávání, který v sobě zahrnuje kadeřnické kurzy, zaměřené na jednotlivé technologie i kurzy ryze kreativní. Kurzy jsou odstupňovány od začátečnických po pokročilé. Na výběr je i z varianty skupinového nebo individuálního školení.

NABÍDKA STÁŽÍ – PRO KADEŘNÍKY I PRO MAJITELE SALONŮ

Umělecké semináře vám představí Petra Měchurová a top stylisté Salonu Petra Měchurová. Máte možnost se seznámit jak se základy střihů a stylingu pod vedením zkušených kadeřníků, tak i celkově získat nový pohled na vlasy a trendy či se jen na chvíli ponořit do kreativní mysli Petry Měchurové. V nabídce jsou i kurzy, kdy Petra předává své bohaté zkušenosti z přípravy kreativních a inovativních kolekcí a především praktické rady z focení pro nejprestižnější tituly a značky.

Současně vám dokážeme vytvořit kurz podle vašich požadavků a individuálních potřeb. Můžeme vám kurz “ušít přímo na míru”.

Vedle kurzů kadeřnických nabízíme i další zaměřené na osobní rozvoj jak pro kadeřníky, tak pro majitele salonů. Jedná se například o manažerská školení, rozvoj obchodních nebo prezentačních dovedností.

CO SI KADEŘNÍCI ODNESOU ZE ŠKOLENÍ

Ať už si kadeřník vybere jakoukoli variantu, školitelé se snaží přistupovat individuálně ke každému účastníkovi a zaměřit se především na praktickou stránku. Kadeřník si tak odnese vedle inspirace také materiály a nákresy, aby zvládl dané techniky vzápětí použít na svou klientelu.

Veškeré kurzy charakterizuje osobní přístup školitele, zapojení uměleckých fotografií a marketingových materiálů, které pomáhají posouvat vnímání účastníků, jejich znalosti a tím zvyšovat profit ze samotné práce.

Academy---Filosofie---Picture2 Academy---Filosofie---Picture3 Academy---Filosofie---Picture4